Palma Travel Touroperator a.s.

Již etablovaná cestovní kancelář Palma travel se rozrůstá. Vzniká nová akciová společnost s názvem Palma Travel Touroperator, a.s s náplní cestovní kanceláře. Stávající Palma travel, s.r.o. se mění na cestovní agenturu. „Nejde jen o změnu právní formy. Je to další krok v rozvoji společnosti a rozšíření našich aktivit“, říká zakladatel a majoritní vlastník společnosti Ing. Arsen Takos.

Cestovní kancelář Palma Travel působí na českém trhu od roku 2008. Zakladatel společnosti v sektoru cestovního ruchu úspěšně působí od poloviny devadesátých let. Značka Palma Travel vznikla a dál působí na trhu jako ryze česká rodinná firma. Zařadila se mezi středně velké úspěšné kanceláře. Pro nabídku a prodej zájezdů využívá především internet. Zaměřuje se na zájezdy na míru, eurovíkendy a luxusní zájezdy do středomoří. „Připravujeme takové zájezdy a dovolené, které mají uspokojit náročnější cestovatele. Nejde o masové výpravy. Nepohybujeme se ale v nejvyšších cenových hladinách. Na prvním místě je vysoká kvalita a zároveň poměr cena/výkon,“ zdůrazňuje Arsen Takos.

V loňském roce společnost Palma Travel zvětšila obrat o 60%. V první polovině letošního roku zaznamenala navzdory stále trvající krizi 35% růst. „Daří se nám držet pozici specialistů na exotické destinace a zájezdy na míru. U největších cestovních agentur jsme mezi třemi nejúspěšnějšími českými kancelářemi v tomto segmentu,“ dodává Arsen Takos.

Rozšíření aktivit a vznik nové společnosti právě v letním období je logický i proto, že s příchodem podzimu nastává období největšího prodeje zimních dovolených u moře, které tvoří nejvýznamnější část nabídky a obratu.

K dlouhodobému profilu společnosti Palma Travel patří naprosté minimum stížností a vysoké procento klientů, kteří služby cestovní kanceláře využívají opakovaně. K nejvýznamnějším nabízeným destinacím patří Maledivy, Mauricius, Seychely, Srí Lanka a Thajsko.

Služby cestovní agentury Palma Travel je možné vyhledat v nedávno otevřeném kontaktním centru ve Frýdku-Místku v obchodním centru Frýdečanka.

Webové stránky cestovní kanceláře Palma Travel se nemění: www.palma-travel.cz