Nezapomenutelná Cesta přes Andy - 15 dní 2*2*

1. den: Let Praha/ Vídeň- Buenos Aires

2. den: Buenos Aires

Příjezd, setkání s místním průvodcem a transfer do hotelu. Půldenní prohlídka města Buenos Aires. Navštívíte Plaza de Mayo, Casa Rosada, Metropolitní katedrálu Cabildo. Následovat bude přejezd do čtvrti La Boca a procházka po Caminito Street, kde se můžete poučit jak žili první imigranti, kteří do Buenos Aires přijeli. Nocleh.

3. den: Buenos Aires - Mendoza

Snídaně, odpoledne transfer na autobusové nádraží, odtud autobusem do Mendozy. Noc na cestě.

4. den: Mendoza

Příjezd a transfer do hotelu. Odpoledne polodenní prohlídka města , navštívíte historické místo založení města, Alameda, Aquarium, hlavní ulice a náměstí, Civic Centre. Park General San Martín: Rosedal a Lago de Regatas, Cerro de la Gloria, a World Cup Stadium. Procházka po předhůří Papagayo, Svatyně Lurdské Panny.

5. den: Mendoza

Snídaně a den volna. Volitelný- v ceně nezahrnutý výlet: tato tour kolem vinic Vám ukáže, jak dávná lidská snaha zdejších domorodců změnila poušť na oázu. Zavlažování se zde používá dodnes. Právě zavlažování je to, co pomohlo této zemi vyšvihnout se mezi přední světové výrobce vína, s produkty nadprůměrné kvality. Navštívíte 2 vinice, kde bude přednáška o tom, jak se zde víno dělá. Samozřejmě bude také možnost něco ze zdejších produktů ochutnat.

6. den: Mendoza & Santiago de Chile

Snídaně a transfer na autobusové nádraží a odjezd do Santiago de Chile. Cesta vede přes hory k Inckému přírodnímu mostu, a k výhledu Aconcagua Mount. Potom projedete tunelem Redentor International, kterým se dostanete do Chile. Po příjezdu navštívíte Inkskou lagunu v Portillu. Brzy poté dojedeme do Los Andes, prvního chilského města, cestou přes hory a kolem řeky Aconcagua. Následně projedeme tunelem Chacabuco a navštívíme místo, kde generál San Martín porazil španělskou armádu v bitvě u Maipu battle, při válce za osvobození. Následně příjezd do Santiago de Chile. Transfer do hotelu a nocleh.

7. den: Santiago de Chile

Snídaně. Polodenní prohlídka města, začínající na Alameda Bernardo O'Higgins, hlavní ulici Santiaga. Hlavní business aktivita celého města je soustředěná na 2 pěších zónách, Huerfanos a Ahumada. Následně navštívíme Plaza de Armas, hlavní náměstí města, Metropolitní katedrálu a další historické budovy. Překonáme řeku Mapocho, abychom se dostali do Bellavisty, čtvrti kulturních a uměleckých aktivit a nočního života. Bellavista leží na úpatí San Cristóbal, nejvyššího kopce města. Pojedeme na vrcholek, odkud je výhled na kopec Santa Lucía hill, na kterém bylo město založeno, a na park Forestal. Nakonec navštívíme ještě Providencii, nové jádro města, a obytné čtvrti Las Condes a Vitacura. Následovat bude návrat do hotelu a nocleh.

8. den: Santiago de Chile & Puerto Varas

Snídaně. Transfer na autobusové nádraží a cesta do Puerto Varas. Noc na cestě.

9. den: Puerto Varas

Příjezd a transfer do hotelu. Zbytek dne volný, nocleh.

10. den: Puerto Varas & San Carlos de Bariloche

Snídaně a odjez z Puerto Varas, tour bude potom pokračovat do Petrohue, kolem jezera Llanquihue. Po cestě se Vám otevřou krásné výhledy na sopky Osorno a Calbuco Následovat bude vstup do národního parku Vicente Perez, kde navštívíme vodopády Petrohue, budeme obdivovat impozantní kamenné tvary sopečného původu, ve kterých se skrývá esmeraldově zelená voda. Dále se pokud počasí dovolí budeme plavit po jezeru Todos los Santos do Peully, abyste si mohli vychutnat pohled na sopky Osorno a Puntiagudo a kopec Tronador.

Příjezd do Peully, ekologické vesnice, ráje milovníků přírody. Zde je možnost oběda- není zahrnut v ceně. Následně pojedeme autobusem do Puerto Frias, absolvujeme procedury na hranicích a vjedeme zpět do Argentiny.Přejedeme Andy ve výšce jen 976 m.n.m. Začneme klesat do Puerto Frías, přeplavíme se přes jezero stejného jména- Lago Frias a v Puerto Alegre naedneme na autobus do Puerto Blest. Odjezd z Puerto Blest, poslední plavba- tentokrát po jezeře Nahuel Huapi s cílem v Puerto Pa&uelo, odtud autobusem do &Argentinského města turismu&, San Carlos de Bariloche. Město je turisty velmi oblíbené pro své lyžařské centrum, nakupování, hotely, restaurace a noční život.

Nocleh.

11. den: Bariloche

Snídaně. Půldenní výlet: Malý okruh. Výlet začíná v Bariloche, pojedeme dolů po Ezequiel Bustillo Ave, silnici kolem jezera Nahuel Huapi. Projedeme krásnou krajinou a dojedeme na kopec Campanari. Na vrchol kopce- (1050 m.n.m.) Vás vyveze lanovka. Odtud si můžete vychutnat jeden z nejkrásnějších pohledů na celou oblast. Uvidíte jezera Nahuel Huapi a Moreno, lagunu El Trébol, poloostrovy San Pedro a Llao Llao, ostrov Victoria, Otto, López, Goye a Catedral hills, a také město, San Carlos de Bariloche. Až opustíte poloostrov San Pedro, uvidíte poloostrov Llao Llao se stejnojmenným hotelem a kapli San Eduardo, 2 architektonické klenoty této oblasti, a také přístav Pa&uelo, odkud vyplouvá spousta výletů po jezeře. Dále překonáme řeku Angostura a dojedeme na kopec López. Naskytne se nám panoramatický výhled na jezero Moreno a poloostrov Llao Llao. Následuje návrat do Bariloche. Nocleh.

12. den: Bariloche

Snídaně, den volna, nocleh

13. den: Bariloche

Snídaně, transfer na letiště k letu do Buenos Aires. Přílet a transfer do hotelu . Nocleh.

14. den: Buenos Aires

Snídaně. Transfer na letiště k odletu zpět do Evropy.

15. den: přílet do Prahy/ Vídně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 26°C vzduch 24°C vzduch 21°C vzduch 19°C vzduch 18°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 23°C vzduch 29°C vzduch 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*