Aruba

Aruba - Eagle Beach

Aruba - Eagle Beach

Eagle Beach je jedna z nejoblíbenějších pláží Aruby, nachází se pouze 5 minut Jíszdy od hlavního města Oranjestadu, kde jsou větší možnosti nákupů a zábavy. Aruba je považována za ráj hráčů, takže Vám přejem hodně štěstí.

v nabídce14 zájezdůdo2 hotelů Zobrazit
Aruba - Oranjestad

Aruba - Oranjestad

Oranjestad je správní město ostrova Aruba poblíž kterého se nachází i jediné mezinárodní letiště na ostrově. U Oranjestadu se nachází kvalitní hotely, kasína a zábavní podniky.

v nabídce10 zájezdůdo7 hotelů Zobrazit
Aruba - Palm Beach

Aruba - Palm Beach

Palm Beach je městečko u jedné z nejpěknějších pláží na Arubě, nachází se v severozápadní části ostrova. V této oblasti najdete několik pěkných luxusních hotelů. Palm Beach je z hlavního města Oranjestadu vzdálený cca 15 minut jízdy.

v nabídce14 zájezdůdo4 hotelů Zobrazit

Aruba - informace

Základní informace ostrov Aruba: Rozloha ostrovu Aruba: 193 km2 délka 30 km a šířka 8 km Délka pobřeží ostrovu Aruba: 68.5 km Nejvyšší hora ostrova Aruba: Jamanota 189 m Počet obyvatel ostrova Aruba: 103 000 Státní zřízení: autonomie na Holandsku Ozbrojené síly: 0 Největší města ostrova Aruba: Oranjestad, Barcadera, Sint Nicolaas Úřední jazyk ostrova Aruba: holandština a papiamento (směs angličtiny, španělštiny, portugalštiny a holandštiny) Náboženská příslušnost: římští katolíci 81 %, protestanti 9% ostatní 10% Měna ostrova Aruba: 1 Florin Naděje dožití věku při narození muži: 72 let Naděje dožití věku při narození ženy: 78 let Aruba je součástí Malých Antil leží 30 km severně od Venezuely a západně od Curacaa. Povrch ostrova je převážně kopcovitý, pobřeží lemuje korálový útes. ...

Aruba - zobrazit všechny informace »