Voyages Brampton Island 3*3*3*3*

Poloha: hotýlek Brampton se nachází na jednom z ostrůvků souostroví Whitsundays, kde se nachází i Národní park vhodný pro procházky. V pěší dostupnosti je několik pláží s pěkným bílým pískem, u Bramton resortu je i korálový útes vhodný ke šnorchlování a potápění. Přelet na ostrov z pevniny trvá pár desítek minut.

Vybavení: recepce, restaurace, bar, 2 bazény, masáže, lázně, konferenční místnost, přístup k internetu, faxu a kopírce, trezory, směnárna, obchůdky, .

Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, varná konvice, lednička, balkon nebo terasa. Nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.

Stravování: snídaně formou bufetu, za příplatek plná penze

Pláž: písčitá u hotelu

Sport a zábava: tréninkové 6 jamkové golfové hřiště, 3 tenisové kurty, badminton, stolní ten, fotbal, volejbal, petanque, croquet, vodní aerobik, vodní sporty na pláž: plachtění, šnorchlování, vodní skútr, kajaky atd.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 25°C vzduch 21°C vzduch 19°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 25°C vzduch 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*