Azorské Ostrovy - Terciera Island

Terceira je ostrov patřící Portugalsku v souostroví Azor. Jmenuje se podle toho, že byl objeven jako třetí ze souostroví. Je sopečného původu.  Ostrov se dělí na dva obvody Praia da Vitória na severovýchodě a Angra do Heroísmo na jihozápadě. Povrch ostrova je hornatý, nejvyšší bod je Santa Barbara, která dosahuje nadmořské výšky 1023 metrů. Díky příjemnému klimatu a občasným dešťům je všude zeleno, bující faunu pak místy doplňují kráterová jezírka. Pobyt si můžete zpříjemnit koupelí v termálních pramenech či projížďkou na koni. Terceira je výborným místem pro všechny cestovatele, dobrodruhy, turisty i vyznavače vodních sportů. Golfisti budou bezpochyby také nadšeni. 18 jamkové hřiště se nachází 13 kilometrů od hlavního města. Hlavní město Angra de Heroísmo je kulturním centrem ostrova. Ročně se zde koná mnoho zajímavých událostí, jednou z nich je i slavnost &tourada a corda&. Zápasy s býkem na provaze. Také si nenechte ujít oblast Biscoitos. Nachází se na severním pobřeží a je známá svými vinicemi upravenými do tzv. &curraletos&. Za návštěvu pak stojí určitě i Muzeum vína v této oblasti. Pokud vás fascinují sopky a jeskyně, vydejte se do samotného středu k Caldeira de Guilherme Moniz.

Azorské Ostrovy - Terciera Island - zobrazit všechny informace »

 

Aparthotel Praia Marina

Aparthotel Praia Marina 4*4*4*4*

Poloha: Aparthotel Praia Marina leží v malebném městečku Praia da Vitória, před hotelem je tříkilometrová pláž se zlatým pískem. Transfer z letiště trvá cca 5 minut jízdy. Vybavení: recepce, restaurace, bar, parkoviště, Wi-Fi Ubytování: koupelna s WC, klimatizace, fén, kuchyňský kout, televize, telefon, připojení internetu za příplatek. ...

cena na vyžádání Zobrazit
Hotel Angra

Hotel Angra 3*3*3*

Poloha: hotel Hotel Angra má 120 pokojů, nachází se na jihu ostrova Terciera v centru historického městečka Angra do Heroismo. Transfer zletiště trvá cca 40 minut jízdy. Vybavení: recepce, trezory na recepci,restaurace, bary, kavárna, parkoviště, Wi-Fi v loby, konferenční místnosti, hlídání dětí na vyžádání, business centrum, směnárna, prádelna, ...

cena na vyžádání Zobrazit
Hotel Terciera Mar

Hotel Terciera Mar 4*4*4*4*

Poloha: hotel Hotel Terciera Mar se nachází v zálivu Fanal Bay u městečka Angra do Heroismo. Transfer z letiště trvá cca 40 minut jízdy. Vybavení: recepce, trezory na recepci, 2 restaurace, 2 bary, bazén, vnitřní bazén, parkoviště, konferenční místnosti, hlídání dětí na vyžádání, dětský klub, herna, čítárna, business centrum, směnárna, prádelna, ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Azorské Ostrovy - Terciera Island - informace

Terceira je ostrov patřící Portugalsku v souostroví Azor. Jmenuje se podle toho, že byl objeven jako třetí ze souostroví. Je sopečného původu.  Ostrov se dělí na dva obvody Praia da Vitória na severovýchodě a Angra do Heroísmo na jihozápadě. Povrch ostrova je hornatý, nejvyšší bod je Santa Barbara, která dosahuje nadmořské výšky 1023 metrů.

Díky příjemnému klimatu a občasným dešťům je všude zeleno, bující faunu pak místy doplňují kráterová jezírka. Pobyt si můžete zpříjemnit koupelí v termálních pramenech či projížďkou na koni.

Terceira je výborným místem pro všechny cestovatele, dobrodruhy, turisty i vyznavače vodních sportů. Golfisti budou bezpochyby také nadšeni. 18 jamkové hřiště se nachází 13 kilometrů od hlavního města.

Hlavní město Angra de Heroísmo je kulturním centrem ostrova. Ročně se zde koná mnoho zajímavých událostí, jednou z nich je i slavnost „tourada a corda“. Zápasy s býkem na provaze.

Také si nenechte ujít oblast Biscoitos. Nachází se na severním pobřeží a je známá svými vinicemi upravenými do tzv. „curraletos“. Za návštěvu pak stojí určitě i Muzeum vína v této oblasti. Pokud vás fascinují sopky a jeskyně, vydejte se do samotného středu k Caldeira de Guilherme Moniz.

Související odkazy