Program poznávacího zájezdu

1. den Let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok

2.den Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování, návštěva Barmské ambasády, podání žádosti o vízum do Barmy

3.den Pobyt v Bangkoku, individuální program

4.den vyzvednutí víza, transfer na letiště, dlet z Bangkoku, přílet do města Yangon, transfer z letiště do hotelu ubytování. Seznámení z průvodcem, začátek celodenní prohlídky města a jeho památek. Prohlídka začíná u Botahtung Pagody, která leží na břehu řeky Yangon River, Poté navštívíte Sula Pagodu, nejznámější pagodu na světě Shwe Dagon, spoustu dalších historických památek, krásné parky, kde se prolíná koloniální zahradní architektura a klasická barmská úprava zahrad. Během prohlídky zastávka na občerstvení a oběd, transfer do hotelu.

5.den po snídani, v časných ranních hodinách odjezd klimatizovaným minibusem do města Bagan, příjezd do Baganu ve večerních hodinách. Po cestě zastávka na oběd a občerstvení.

6.den snídaně v hotelu, následná prohlídka města s průvodcem. Návštěva Juany Oo trhu, který se nachází u Shwe Zigon pagody, v jejímž areálu je nejstarší stupa na území Myanmaru. Poté prohlídka jeskyně Kyansitha Umin, a mnoho dalších stup a pagod, kterých je tady více než 3 000 na rozloze území 42 km2. Po obědě transfer do přístavu, nalodění a vyhlídková jízda po řece Ayeyarwady. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

7.den Po snídani transfer do města Mandalay, ubytování v hotelu. Prohlídka města jeho historických památek s průvodcem. Výjezd do hor, kde se nalézá velký komplex buddhistických kláštěrů, odkud je velký výhled na celé město a okolí. Ve večerních hodinách návrat do hotelu.

8.den Snídaně v hotelu a následný transfer do vesnice Kalaw, u jezera Inle, ubytování v hotelu. Poté přesun do malého přístavu, nalodění a vyjížďka po jezeře, spojená s lehkým trekem po okolí, kde uvidíte nádhernou neporušenou přírodu s několika kláštery a pagodami.

9.den Snídaně, volný program přejezd do Yangonu, přelet do Bangkoku, let na trase do Prahy nebo Vídně

10. den Přílet do Prahy nebo Vídně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*