Radisson Blu Royal hotel Brusel 4*4*4*4*

Poloha: Tento luxusní hotel řetězce Radisson Blu můžeme doporučit i velmi náročným klientům. Ochotný personál, moderní a luxusní vybavení i skvělá poloha vůči centru, to vše z něj dělá místo naprosto ideální pro Vaši dovolenou v Bruselu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu, restaurace, bar, konferenční prostory, fitness klub a další služby, které lze očekávat od hotelu této značky a úrovně.

Ubytování: Luxusní pokoje jsou rozděleny do několika kategorií. U Standardních pokojů máte na výběr mezi královskou loží nebo dvěma oddělenými postelemi, najdete zde koupelnu, možnost připojení k internetu, plochou LCD televizi, trezor, minibar, klimatizaci, zařízení pro přípravu kávy a čaje a další vybavení.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Pestré možnosti poznávání, nakupování, zábavy i romantických procházek nabízí centrum Bruselu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 2°C vzduch 2°C vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 12°C vzduch 15°C vzduch 17°C vzduch 14°C vzduch 11°C vzduch 6°C vzduch 3°C vzduch 3°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*