Coco Reef 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Coco reef je příjemný hotel kategorie 4* umístěný v krásné tropické zahradě v lokalitě Hamilton. Doporučit jej můžeme středně náročným klientům. Velkou výhodou tohoto hotelu je kombinace polohy na pláži s dobrou dostupností bermudských památek a zajímavostí.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, konferenční prostory, obchod se suvenýry, knihovna, business centrum, možnost připojení k internetu, trezor a další. Všechny pokoje v tomto hotelu jsou nekuřácké.

Ubytování: Všechny pokoje jsou vybaveny v tradičním stylu. V každém pokoji najdete koupelnu s WC, miniledničku, fén, telefon s přímou volbou, balkon nebo terasu, kabelovou TV, kávovar a trezor. Na výběr je z celkem 4 kategorií ubytování, nabídku nadstandardního ubytování Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování: Tento zájezd je nabízen ve variantách bez stravy a se snídaní.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí šnorchlování, tenisové kurty a možnost půjčení kola. Využít můžete také nabídky vodních sportů na pláži, či některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*