The Fairmont Hamilton Princess 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Fairmont Hamilton Princess leží ve městě Hamilton, u přístavu. Doporučujeme jej klientům, kteří chtějí kombinovat odpočinek u moře se zábavou a nakupováním v centru města. Hotel neleží přímo u pláže, nicméně nabízí pohodlný transfer loďkou na pláž sesterského hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, sladkovodní a slanovodní bazén, konferenční prostory, restaurace, bar, spa centrum, fitness centrum a mnoho dalšího. Klientům je k dispozici tajké nabídka fitness centra sesterského hotelu Fairmont beach club.

Ubytování: V hotelu je celkem 410 pokojů v několika kategoriích. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, možnost připojení k telefonu, SAT TV, telefon s přímou volbou a další. Každá kategorie ubytování je jiná, s jiným výhledem, v jiné části hotelu. Rádi Vám zpracujeme nabídku různých kategorií ubytování dle Vašeho výběru.

Stravování: Tento zájezd je nabízen ve variantách bez stravy a se snídaní.

Pláž: Hotel neleží na pláži, nicméně se na ni pohodlně z hotelu dostanete loďkou.

Sport a zábava: Nedaleko hotelu se nachází dvě golfová hřiště. Kromě vybavení hotelu dále můžete využít nabídku vodních sportů na pláži, či některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*