Grand tour po Brazílii- 14 dní. Nic Vám neunikne, všechno uvidíte. To je naše grand tour! 3*3*3*

1. den: Let na trase Praha/ Vídeň- Rio de Janeiro.

2. den: Rio de Janeiro. Příjezd do Ria a transfer do hotelu, check in. Zbytek dne volný, nocleh.

3. den: Rio de Janeiro. Snídaně, pak tour po Riu včetně výletu na horu Sugar Loaf, strážkyni zátoky Guanabara. Nahoru na vrcholek hory ve výšce 395 m nad městem Vás vyveze lanovka. Po prohlídce návrat do hotelu a nocleh.

4. den: Rio de Janeiro. Po snídani se vydáme na výlet k soše Krista Spasitele ve výšce 710 m.n.m., postavené v roce 1931. Tour začíná ve čtvrti Cosme Velho, odkud vyjíždí vláček před les Tijuca, největší městský les na světě, nahoru k soše. Od sochy je nádherný výhled na celé Rio včetně Sugar Loaf, zátoky Guanabara, pláží jižní zóny a lagunu Rodrigo de Freitas. Po návštěvě Corcovada tour pokračuje do oblasti S&o Conrado s krátkou zastávkou na pláži Pepino. Návrat do hotelu. Odpoledne volné k odpočinku, večer výjimečná tour &Rio v noci&. Tour začíná večeří v jednom ze zdejších nejslavnějších Churrascarias (steak housů). Večeře je součástí brazilského folkloru. Po večeři se přesuneme do jednoho z nejslavnějších Samba Show domů ve městě. K vidění bude karnevalová show s krásnými kostýmy, rytmem samby a ukázkami brazilské bohaté kultury. Návrat do hotelu, nocleh.

5. den: Rio de Janeiro- Salvador. Po snídani transfer na letiště ke krátkému letu do Salvadoru. Po příletu transfer do hotelu, check in. Zbytek dne volný, nocleh.

6. den: Salvador. Snídaně. Tour po městě- vrchní a spodní část, zbytky dlážděných koloniálních ulic a štukovaných budov vč. Kostela sv . Františka, muzea Modelo market a &The largo do Pelourinho& ( bývalé bičovací náměstí ), kde byli za koloniálních časů trestáni a také draženi otroci. Zbytek dne volný, nocleh.

7. den: Salavador- Recife. Po snídani transfer na letiště ke krátkému letu do Recife. Přílet, transfer do hotelu. Zbytek dne volný, nocleh.

8. den: Recife. Snídaně. Dnešní tour po městě Vám umožní prohlédnout si zdejší koloniální architekturu a celé staré centrum, včetně keramických studií Brennand a trh s ručními výrobky Casa da Cultura. Po prohlídce se vydáme do koloniálního města Olinda, památky světového dědictví, které se může chlubit krásnou koloniální architekturou. Nocleh.

9. den: Recife- Manaus. Po snídani transfer na letiště ke krátkému přeletu do Manaus. Transfer do Ecopark Lodge. Po obědě místní kuchyně navštívíme Opičí džungli a budeme pozorovat místní tropickou přírodu. Následně se vrátíme do Lodge na večeři. Po večeři se vydáme na pozorování krokodýlů.

10. den: Amazon Ecopark Lodge. Po snídani dopolední tour po krásném okolí. Oběd a po něm návštěva obydlí domorodců- caboclos s možností lovení piraní. Večeře, nocleh.

11. den: Amazon Ecopark Lodge- vodopády Iguassu. Snídaně. Celodenní výlet včetně oběda v plující restauraci. Návrat na letiště Manaus k letu do Iguassu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

12. den: Vodopády Iguassu. Snídaně. Tour na obě strany- Brazilskou i Argentinskou- vodopádů Iguassu. Výhledy na vodopády včetně Devil&s Throat, hlavních vodopádů. Návrat do hotelu, nocleh.

13. den: Vodopády Iguassu- odlet. Po snídani transfer na letiště k letu do Evropy.

14. den: přílet do Prahy/ Vídně, konec našich služeb.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 30°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*