Klasická Brazílie- 13 dní. To nejlepší a nejkrásnější z Brazílie v třinácti nezapomenutelných dnech! 3*3*3*

1. den: Let Praha/ Vídeň- Rio de Janeiro.

2. den: Rio de Janeiro. Příjezd do Ria a transfer do hotelu Martinique Copacabana ***, check in. Zbytek dne volný, nocleh.

3. den: Rio de Janeiro. Po snídani bude následovat polodenní tour na horu Sugar Loaf - cca 4h. Návrat do hotelu. Odpoledne volné, nocleh.

4. den: Rio de Janeiro. Po snídani polodenní tour do Corcovada, návrat do hotelu,

odpoledne opět volné. Nocleh.

5. den: Rio de Janeiro & vodopády Iguassu. Snídaně a transfer na letiště ke krátkému letu k vodopádům Iguassu. Přílet a transfer do hotelu Falls Galli Hotel ***. Odpoledne tour k brazilské straně vodopádů. Návrat do hotelu, nocleh.

6. den: Vodopády Iguassu / Manaus. Snídaně, dopoledne volné- pokud je dostatek času, je možno využít volitelný- v ceně nezahrnutý- výlet na Argentinskou stranu vodopádů. Odpoledne transfer na letiště. Přílet do Manaus a transfer do hotelu Tropical Manaus ***, nocleh.

7. den: Manaus- Amazonský deštný prales. Snídaně, po ní transfer do Amazonatu. Welcome drink v House of Mura se studijním koutkem, knihovnou, cyber- café a obchůdkem se suvenýry a homeopatiky. Po ubytování je možnost individuální procházky po okolí s krásnými výhledy. Ve večerních hodinách vyrazíme do lesa, setkáme se s místními obyvateli a budeme poslouchat noční zvuky tohoto velmi živoucího lesa.

8. den: Amazonský deštný prales. Snídaně a potom celodenní pěší výlet do pralesa. Oběd budeme mít v Jane&s Place Jungle Survival Camp, kde ti z vás, kteří mají rádi dobrodružství, mohou strávit noc a spát v síti, aby poznali prales jak ve dne, tak v noci.

9. den: Amazonský deštný prales. Snídaně a celodenní výlet po řece Amazonce. Tento výlet odhalí mnoho z přírodního bohatství této řeky, rozličnou floru a faunu. Navštívíme místní komunitu a zpět do Amazonat Jungle Lodge se vrátíme asi v půl deváté večer.

10. den: Amazonský deštný prales- Salvador. Snídaně a brzký ranní transfer na letiště Manaus. Po cestě navštívíme místo soutoku řek, kde se rodí řeka Amazonka spojením řek Negro a Solimo&s. Zastávku uděláme také v historické Manauské Opeře. Následovat bude odlet do Salvadoru, přílet, transfer do hotelu Sol Barra ***, check in a nocleh.

11. den: Salvador. Po snídani se vydáme na asi čtyřhodinovou prohlídku města, odpoledne bude volné.

12. den: Salvador. Snídaně a transfer na letiště k odletu zpět do Evropy.

13. den: přílet do Prahy/ Vídně, konec našich služeb.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 30°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*