Koloniální města Brazílie- 15 dní. Objevte Brazílii a její památky z doby koloniálních velmocí! 3*3*3*

1. den: Let na transe Praha/ Vídeň- Rio de Janeiro.

2. den: Rio de Janeiro. Příjezd do Ria a transfer do hotelu, check in. Zbytek dne volný, nocleh.

3. den: Rio de Janeiro. Po snídani bude následovat půldenní tour do Petrópolisu, malého koloniálního městečka s dlážděnými ulicemi a koňmi taženými kočáry. Návštěva staré katedrály a Letního paláce Dom Pedra II., posledního Brazilského císaře. Z paláce je nyní muzeum s krásnou sbírkou korunních klenotů, nábytku, maleb a tapet z doby císařství. Po prohlídce návrat do hotelu a nocleh.

4. den: Rio de Janeiro- Paraty. Snídaně , transfer do Paraty, ubytování. Zbytek dne je volný. Doporučujeme procházku po ulicích historického centra s krásnou zachovalou koloniální architekturou, spoustou galerií a obchodů, kostelů a muzeí. Jedině doporučit se dá také zdejší vynikající jídlo. Nocleh.

5. den: Paraty. Po snídani se vydáme na asi pětihodinový lodní výlet do zátoky Paraty's bay s více než 65 tropickými ostrůvky a spoustami pláží. Každá je trochu jiná, ale všechny jsou porostlé krásnou tropickou vegetací. Voda zátoky je v podstatě vždy vhodná ke koupání, potápění a šnorchlování. Návrat do hotelu, nocleh.

6. den: Rio de Janeiro- Ouro Preto. Po snídani transfer na letiště ke krátkému letu do Belo Horizonte. Následně transfer do Ouro Preto, nádherné ukázky barokní koloniální architektury, zapsané na seznamu UNESCO. Příjezd do hotelu, ubytování, nocleh.

7. den: Ouro Preto. Po snídani začneme den seznámením se s městem Ouro Preto. Navštívíme hlavní atrakce včetně kostela sv. Františka z Asisi- mistrovského díla křesťanské architektury s dřevěnými a kamennými sochami, Our Lady of Pilar & kostel postavený v architektuře Zlatého věku s řezbami ve dřevě barvenými zlatem, muzeum mineralogie, Dům Opery a muzeum rétoriky. Zbytek dne bude volný, nocleh.

8. den: Ouro Preto- Belo Horizonte- Recife. Po snídani transfer na letiště Belo Horizonte ke krátkému letu do Recife. Přílet, transfer do hotelu, zbytek dne volný.

9. den: Recife ( Olinda ). Snídaně. Na dnešní tour navštívíme pláž Boa Viagem s jejími útesy a krásnými budovami. Recife bývá také někdy označováno jako Benátky Brazílie. Zastavíme se na nákupy v Casa da Cultura (bývalém vězení). A také navštívíme Olindu, krásně zachovalé koloniální město, založené v roce 1535. I ono je na seznamu UNESCO, od roku 1982. Projdeme se po Olindě a pak se vrátíme do hotelu. Nocleh.

10. den: Olinda. Po snídani bude následovat volný den. Doporučujeme např. výlet na pláže Porto de Galinhas.

11. den: Recife (Olinda)- Salvador. Po snídani transfer na letiště k letu do Salvadoru. V koloniálních časech byl právě Salvador hlavním městem Brazílie. Město je známé svými 365 kostely, náboženskými a historickými památkami a také krásnými plážemi. Po příletu transfer do hotelu, zbytek dne volný na prohlídku města.

12. den: Salvador. Po snídani bude následovat tour po historických památkách města. Uvidíme jak vrchní, tak spodní město a zbytky jejich koloniálních dlážděných ulic a štukovaných budov. Následně návrat do hotelu, nocleh.

13. den: Salvador. Po snídani transfer na letiště ke krátkému letu do Ria, ubytování. Tento den věnujeme historii a kultuře Ria na atrakcích centra, kde se nachází to nejdůležitější a nejbohatší z výtvorů brazilského koloniálního umění. Návrat do hotelu, nocleh.

14. den: Rio de Janeiro- odlet. Po snídani transfer na letiště k letu zpět do Evropy.

15. den: přílet do Prahy/ Vídně, konec našich služeb.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 30°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*