Peter Island Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Peter Island Resort & Spa je jedinečný resort na jedinečném místě pro jedinečnou dovolenou. Vítejte na Britských panenských ostrovech, místě, kde se snoubí luxus s pohodlím a krásnou přírodou. Transfer z mezinárodního letiště na resort trvá cca 30 minut.

Vybavení: K vybavení resortu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, yacht klub a mnoho dalšího. Resort se maximálně přizpůsobuje klientům, profesionální personál je ochotný s čímkoli pomoci, cokoli zařídit či zorganizovat.

Ubytování: Jsou zde čtyři kategorie vil. Všechny jsou luxusní a přitom decentní, vaybavené vším, co můžete na své vysněné dovolené potřebovat. Samozřejmostí je minibar, TV, CDE přehrávač, klimatizace, větrák, koupelna s WC a další vybavení.

Stravování: Tento zájezd je v základu nabízen bez stravy s tím, že stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze lze zařídit podle přání klienta.

Pláž: Vzhledem k tomu, že se jedná o samostatný ostrov, je samozřejmé, že hotel leží přímo u tropické pláže, některé ubytování je postaveno na kopci, ze kterého je krásný výhled na moře i ostrov.

Sport a zábava: Posilovna, tenis, plážový volejbal, půjčovna kol, basketbal, ranní cvičení jogy každou středu a neděli, vodní sporty: windsurfing, kajaky, šlapadla, šnorchlování, potápění, výlety.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 27°C vzduch 27°C
voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*