Belleville 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Bellevile leží na mírném kopečku, je součástí hotelového komplexu v Djuni Royal Resort. Hotelový komplex je vzdálen cca 50 km od mezinárodního letiště v Burgasu, což představuje cca 40 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, restaurace, bary, bazény v hotelovém komplexu, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, sauna a masáže v hotelu Pelikan, konferenční místnosti, prádelna, Wi-Fi za poplatek.

Ubytování: Klimatizace, sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou, fén, telefon, SAT TV, trezor za poplatek, většina pokojů má balkón. Nadstandardní ubytování zajistíme na vyžádání.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive, které zahrnuje snídani, oběd, večeři, nealkoholické a místní alkoholické nápoje od 10 do 24 hodin a lehké občerstvení během dne.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 350 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Animační programy, posilovna v hotelu Pelikan, tenisové kurty, plážový volejbal, lukostřelba, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 21°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 24°C vzduch 18°C
voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 20°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*