Royal Palace Helena Park 4*4*4*4*

Poloha: Royal Park Hotel je zbrusu nový hotel postavený v roce 2010, nacházející se v hotelovém komplexu Royal Club Victoria-Elentine v klidném zálivu nabízejícím krásné pláže a panenskou přírodu. Areál je vzdálen cca 40 Km od města Bourgas a pouhých 10 min automobilem od největšího bulharského letoviska, Slunečného pobřeží. Pláž je přímo u hotelu.

Vybavení: K vybavení resortu patří recepce se vstupní halou a barem, velký venkovní bazén s bazénem pro děti, nekuřácké pokoje/ patra, obchody, směnárna, internetový klub, dětský klub, diskotéka, sportovní středisko se nachází jen pár kroků od hotelu.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií, k vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou, klimatizace, telefon, TV se satelitním připojením, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, pokoje jsou možné s výhledem na moře či do zahrady.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž: Písečná pláž se nachází jen pár minut chůze od hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, wellness, hotel je v dobré dostupnosti centru Slunečného pobřeží, kde najdete nepřeberné množství zábavy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*