CASABLANCA HOTEL 4*4*4*4*

Poloha: Kvalitní apartmánový hotel se nachází v letovisku Obzor, jen 150 metrů od pláže. V okolí & cca 800m od hotelu- se nachází pěší zóna s množstvím restaurací, obchůdků a barů. Kromě moderního vybavení a velmi dobré polohy je hotel známý také vstřícným personálem s přátelským přístupem. Hotel je velmi vhodný i pro rodiny s dětmi.

Vybavení: K vybavení hotelu patří bazén s dětskou částí a sluneční terasou- lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma-, vstupní hala s recepcí, dětský klub a dětské hřiště, business centrum, sauna, parní lázně, masáže, posilovna, restaurace, bar, konferenční prostory, možnost připojení k internetu, klimatizace.

Ubytování: V hotelu je 61 standardních pokojů, všechny velmi příjemně vybavené. Každý pokoj má koupelnu s WC a fénem, kuchyňku, balkon nebo terasu, minibar, satelitní televizi, možnost připojení k internetu, telefon a klimatizaci. Pro náročnější klienty rádi za příplatek zajistíme ubytování vyšší kategorie- Luxury appartments. Za příplatek lze také zajistit pokoj s výhledem na moře.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, denní občerstvení- sendviče, pečivo, káva, čaj 10:30- 11:30 a 15:30- 17:00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v době od 9 do 23 hodin.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 150 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek na místě.

Sport a zábava: Využít můžete nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z výletů do okolí. Možnosti nakupování a zábavy nabízí centrum letoviska Obzor. V hotelu je možnost plážového volejbalu, kulečníku, jsou zde šipky, stolní tenis, hotel pořádá sportovní animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*