MELIA SOL LUNA BAY RESORT 4*4*4*4*

Poloha: Sol Luna Bay je luxusní hotel patřící do světově známého řetězce Melia. Leží přímo u pláže, v letovisku Obzor. Vzhledem ke kvalitě služeb, poloze, úrovni ubytování i recenzím našich klientů jej rádi doporučíme i náročné klietele. Krásná písečná pláž leží přímo u hotelu. Centrum obzoru s restauracemi, bary a nákupními možnostmi se nachází asi 2 kilometry od hotelu. Hotel je také vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recenzí, bazén, vnitřní bazén, možnost připojení k internetu, obchůdky, dětský klub, dětské hřiště, dětský bazén, bazén, fitness centrum, sauna, denní a večerní animační programy, lobby bar, restaurace, bar u bazénu, kadeřnictví, směnárna a další.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, trezor, minibar a balkon nebo terasa.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive & snídaně, obědy, večeře, svačiny přes den, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v době od 10 do 23 hodin každý den.

Pláž: Krásná písečná pláž s lehátky a slunečníky zdarma se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Pro sportovně založené klienty je zde plážový volejbal, šipky, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol a široká nabídka vodních sportů na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*