Sunrise Club Ravda 3*3*3*

Poloha: Sunrise Club Aparthotel se nachází v obci Ravda, jen 3 km od slunečného pobřeží. Ideální místo pro dovolenou v Bulharsku. Nesebar nabízí městské muzeum, které je vynikající příležitostí pro fotografování nebo malířství. Úzké dláždění ulice se štítovými domy jsou tradičním městečkem v Bulharsku. Nové i staré město jsou plné života s hudbou a zábavou až pozdě do noci.

Vybavení: Recepce, dva venkovní bazény, podzemní parkoviště s připojením k apartmánu, taxi služba a půjčovna automobilů, služba jako je praní a čištění prádla.

Ubytování: Rozkládací pohovka, stolek, jídelní stůl se dvěma židlemi, TV se satelitními programy, keramická varná deska, trouba, lednička a nástěnné skříně.

Stravování: Naše bistro nabízí širokou škálu nápojů a balené nápoje a taktéž zdarma internetové připojení.

Pláž: Písečná pláž.

Sport a zábava: Ravda se nachází na severním pobřeží Černého moře, pláže nabízí řadu zařízení pro děti, proto je velmi oblíbená rodinami s dětmi. Sunrice Club se nachází hned vedle aqua parku s více než 20 atrakcemi.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 21°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*