Aurelia 3*3*3*

Poloha: Slunečné pobřeží je jedním z největších přímořských letovisek v Bulharsku a byla založena v roce 1958. Pláž je téměř 6 km dlouhá a pokrytá jemným pískem. Vláček, hřiště a aqua parky poskytují ideální příležitost pro zábavu dětí. Středisko nabízí mnoho možností pro dospělé - windsurfing, paragliding, šlapadla, vodní lyžování, jízda na koni, střelba lukem, minigolf, tenis, cyklistika, plážový volejbal a stěnové lezení.

Vybavení: Recepce, restaurace, internet zdarma v areálu hotelu a restaurace. Dětský bazén a bazén pro dospělé, slunečníky a lehátka zdarma pro hotelové hosty. Prádelna, půjčovna aut a kol k dispozici.

Ubytování: Každý dvoulůžkový pokoj má vlastní balkon, koupelnu, minibar, telefon, kabelovou TV a klimatizací. Všechny pokoje mají možnost jedné přistýlky, minibar, bezpečnostní schránku. Byt má ložnici a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, velkou a malou pohovkou. Má také vlastní balkon, koupelnu, kabelovou TV, lednici, telefon.

Stravování: Stravování je se snídaní.

Pláž: Písečná pláž cca 700 m.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*