Mercury 4*4*4*4*

Poloha: Mercury je čtyřhvězdičkový hotel v lokalitě Slunečné pobřeží, po kompletní rekonstrukci. Do naší nabídky jsme jej přidali na základě pozitivních hodnocení klientů, vyniká totiž skvělou polohou, vybavením i službami. Krásná písečná pláž je jen 90 metrů od hotelu, nedaleko naleznete pobřežní promenádu a s ní centrum letoviska Sluneční pobřeží, se spoustou restaurací, barů a obchodů. U hotelu se také nachází zastávka autobusu, kterým se můžete vydat za poznáním okolí.. Tento hotel doporučujeme všem kategoriím klientů.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazén s částí pro děti a skluzavkou, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, možnost připojení k internetu, restaurace, lobby bar, snack bar, dětský koutek, mini klub, 1x týdně diskotéka pro děti, fitness centrum, trezor na recepci, možnost půjčení auta, obchod se suvenýry a další.

Ubytování: K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, telefon, fén, balkon nebo terasa, minibar a možnost připojení k internetu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy, večeře, svačiny přes den a alkoholické a nealkoholické místní nápoje místní výroby v domě od 10:30 do 22:30 každý den.

Pláž: Hotel leží jen 90 metrů od krásné písečné pláže, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Hotel pro svoje hosty pořádá animační programy. Na pláži si můžete vybrat ze široké nabídky vodních sportů, nebo se zúčastnit některého z fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*