Aparthotel Milenij 4*4*4*4*

Poloha: Aparthotel Milenij svým moderním a uceleným komplexem služeb směřuje k efektivnímu uspokojení každého zákazníka. Hotel je situován přímo na kamenné pláži v Bašce Vodě, což je jedna z nejatraktivnějších destinací v Dalmácii. Trasa z letiště do hotelu je dlouhá 70 km.

Vybavení: recepce, a la carte restaurace, dva koktail bary, TV kout, internetový kout, WI-FI připojení, malá posilovna, masážní salón, sauna, kosmetický salón, venkovní bazén, bezbariérový přístup, dva výtahy.

Ubytování: Hotel nabízí 5 typů dvoulůžkových apartmánů jejíchž součástí vybavení je obývací pokoj, ložnice, kuchyňka, koupelna, která se vybavením liší dle typů apartmánů ( 1. typ pouze vana či sprcha, 2. a 3. typ jacuzzi, 4. a 5. typ jacuzzi a samostatně sprchový kout) dále je součástí apartmánů buď terasa nebo balkón s výhledem na moře. Každý apartmán má k dispozici telefon, WI-FI připojení, budík, klimatizaci, televizi, fén, trezor a přímý přístup do podzemních garáží a na pláž.

Stravování: Snídaně.

Pláž: se nachází hned vedle hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k zapůjčení za příplatek. Možnost zapůjčení loděk.

Sport a fitness: dětská hřiště, fitness, volejbal, fotbal, tenis, potápěčský kurz, vodní sporty.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*