Hotel Horizont 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Horizont obklopuje malý borovicový háj. Pouze cca 50 m od hotelu se nachází pláž Nikolina, která má dlouhodobě označení Blue Flag. Klientům nabízí hotel celkem 202 pokojů. Většina pokojů má k dispozici balkon s orientací na mořskou stranu nebo na pohoří Biokovo. Od centra města je hotel vzdálen cca 200 m a od letiště cca 70 km.

Vybavení: recepce, restaurace, bar, kavárna, WI-FI připojení zdarma, venkovní a vnitřní bazén, terasa, obchůdek, televizní místnost, trezor, fitness, wellness & spa, tenisový kurt, dětský koutek, konferenční místnosti, výtah, autopůjčovna, hlídané parkoviště (za poplatek).

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií, k jejichž standardnímu vybavení patří: klimatizace, vlastní sociální zařízení, fén, WI-FI připojení zdarma, telefon, TV se sat., trezor a minibar.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž: Přírodní pláž s oblázky je cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Venkovní a vnitřní bazén (lehátka a slunečníky zdarma v omezeném množství), tenisový kurt, fitness, wellness & spa (za poplatek), animační program, vodní sporty na pláži, Borik Beach Bar a Matrioška - restaurace a vinný bar.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*