Villa Verica 3*3*3*

Poloha: Baška Voda je jedna z nejpopulárnějších destinací v Chorvatsku, kde je právě umístěna Vila Verica. Tato vila je situována přímo na pláži 200 metrů od centra Bašky Vody.

Vybavení: Hosté Vila Verica mohou využívat služby sousedního Aparthotelu Milenij mezi nichž patří recepce, WI-FI připojení, a la carte resturace, internetový koutek, fax služby, trezor, TV kout, úschovna zavazadel, prádelna, spa služby, malá posilovna, kosmetický salón, venkovní bazén a podzemní garáž.

Ubytování: Vila Verica nabízí dva typy studio apartmánů a apartmánů. Studio S2 a Studio S2+2 které zahrnuje dvoulůžkovou postel, klimatizaci, rozkládací křeslo, WI-FI připojení, televizi, kuchyňské nádobí, koupelnu se sprchovým koutem a balkón s výhledem na moře či na pohoří Biokovo. Apartmán A2+2 a Apartmán A4+2 je vybaven dvěma dvoulůžkovými postelemi ve dvou pokojích, dva balkóny z toho jeden s výhledem na moře, obývací pokoj s dvěma vysunovacími křesly, klimatizací, WI-Fi připojením, televizi, kuchyňku a koupelny se sprchovým koutem.

Stravování: Snídaně, restaurace a la carte.

Pláž: se nachází přímo pod Vilou. Lehátka a slunečníky je možno zapůjčit za příplatek.

Sport a zábava: volejbal, fotbal, tenis, dětské hřiště a možnost zúčastnit se potápěčského kurzu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*