Chorvatsko - Biograd na Moru

Biograd na Moru je přístavní město v Severní Dalmácii v Chorvatsku, přibližně 28 km jihovýchodně od centra Zadaru. Nachází se na malém poloostrově, který obklopují zátoky Bošana a Soline. V blízkosti se nachází malé ostrůvky Planac a Světa Katerina. Trajekt ho spojuje s městem Tkon na ostrově Pašman. Žije zde přibližně 5600 obyval. Město má dlouhou turistickou tradici. První turisté zde začali přijíždět již v roce 1920 z Československa. První hotel byl postaven v roce 1935. (Zdroj: Wikipedia)

Chorvatsko - Biograd na Moru - zobrazit všechny informace »

 

Hotel Kornati

Hotel Kornati 4*4*4*4*

Poloha: Tento moderní hotel se nachází v těsné blízkosti centra města a od pláže je vzdálen cca 50 m. Hotel je unikátní svým spojením s hotelovým přístavem, který se nachází v centru Biogradu. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 25 km. Vybavení: recepce, trezor a restaurace, WI-FI připojení zdarma a parkoviště. v hotelovém areálu Ilirija Resort: lounge ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Chorvatsko - Biograd na Moru - informace

Biograd na Moru je přístavní město v Severní Dalmácii v Chorvatsku, přibližně 28 km jihovýchodně od centra Zadaru. Nachází se na malém poloostrově, který obklopují zátoky Bošana a Soline. V blízkosti se nachází malé ostrůvky Planac a Světa Katerina. Trajekt ho spojuje s městem Tkon na ostrově Pašman. Žije zde přibližně 5600 obyval.  Město má dlouhou turistickou tradici. První turisté zde začali přijíždět již v roce 1920 z Československa. První hotel byl postaven v roce 1935.  (Zdroj: Wikipedia)

Související odkazy