Bluesun hotel Berulia 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel se nachází přímo u krásné oblázkové pláže a nabízí 197 pokojů. Je obkopen borovicovým hájem a od centra města je vzdálen 500 metrů. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 65 km.

Vybavení: recepce, restaurace, bar, kavárna, 2 bazény, směnárna, trezor, obchůdek, WI-FI připojení zdarma, televizní místnost, terasa, výtah, fitness, wellness & spa, prádelna, parkoviště (za poplatek 3 EUR/den).

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií, k jejichž standardnímu vybavení patří: klimatizace, vlastní sociální zařízení, fén, WI-FI připojení zdarma, TV se sat., trezor a minibar.
Možnost ubytování se psem do 15 kg za poplatek 75 EUR/pobyt (na vyžádání).

Stravování: Snídane formou bufetu. Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možnost zajištění veganské a bezlepkové stravy (na vyžádání).

Pláž: Přírodní pláž s oblázky je cca 30 m od hotelu. Přístup z hotelu na pláž po schodech. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Sladkovodní venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma v omezeném množství), fitness, jóga, wellness & spa (za poplatek), animační program a vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*