Bluesun hotel Maestral 3*3*3*

Poloha: Hotel  se nachází přímo u krásné oblázkové pláže a je obklopený borovicovým hájem. V roce 2022 proběhla celková rekonstrukce. V nabídce má hotel celkem 69 pokojů. Pláž je ve vzdálenosti cca 50 m. Centrum města se nachází cca 300 m od hotelu. Baška Voda je od hotelu vzdálena cca 3 km a letiště cca 65 km.

Vybavení: Recepce, bar, venkovní bazén, WI-FI připojení zdarma, směnárna, trezor, televizní místnost, herna, terasa, výtah, parkoviště (za poplatek 3 EUR/den).

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií, k jejichž standardnímu vybavení patří: klimatizace, vlastní sociální zařízení, fén, WI-FI připojení zdarma, TV se sat., trezor a minibar.
Možnost ubytování se psem do 15 kg za poplatek 75 EUR/pobyt (na vyžádání).

Stravování: snídaně formou bufetu. Večeři je možné zakoupit na místě v restauraci. Možnost zajištění veganské a bezlepkové stravy (na vyžádání).

Pláž: Přírodní pláž s oblázky je cca 50 m od hotelu. Přístup z hotelu na pláž po schodech. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava: sladkovodní venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma v omezeném množství), minigolf, herna, animační program a vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*