Vila Juliana 2*2*2*

Poloha: Vila Julijana stojí ve svahu v jižní části letoviska Gradace. Od vily Zrinky je vzdálena cca 50 metrů. Centrum města je vzdáleno asi 15 minut chůze a k oblázkové pláži je to cca 350 metrů. Jelikož tento objekt je umístěn v příkřejším svahu, nedoporučujeme pobyt osobám s omezenou pohyblivostí.

Ubytování: Studia (S 2-3 BMS) jsou dvoulůžková a třílůžková s balkonem, ze kterého je krásný výhled na moře a poloostrov Pelješac. Studia (S 2-3 B) jsou dvoulůžková a třílůžková s balkonem směrovaným k pohoří Riliče. Apartmány (AP 2-3 BMS) se skládají z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s kuchyňským koutem, kde je umístěn rozkládací gauč (šíře 1& lůžka). Součástí apartmánů je balkon s výhledem na moře. Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s ledničkou a dvouvařičem, vlastním WC se sprchou, televizí a ventilátorem. Ve všech studiích i apartmánech je možnost ubytovat na přistýlce jedno dítě do 12 let.

Stravování: Vlastní. Za příplatek možnost polopenze v hotelovém komplexu Sunce (vzdálenost od vily Julijana cca 5 minut chůze).

Sport a zábava: Tenisové kurty u hotelového komplexu Laguna, půjčovna lodí, vodních skútrů a dalších atrakcí u hotelu Labineca (vše za poplatek). Široká nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*