Vila Lončar 3*3*3*

Poloha: Téměř nová tříposchoďová vila Lončar stojí ve svahu, v klidnějším místě nad hotelovým komplexem Laguna. Centrum městečka Gradace je vzdáleno necelých deset minut chůze. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od ubytovacího objektu vzdálena cca 200 metrů.

Ubytování: Velmi pěkná studia jsou dvoulůžková a třílůžková. U dvoulůžkových studií je možnost ubytovat na přistýlkách dvě děti do 14 let. Studio je vybaveno francouzským lůžkem a rozkládacím gaučem (šíře 1& lůžka), kuchyňským koutem včetně ledničky, vlastním WC se sprchou a balkonem s výhledem na moře. K dalšímu vybavení studií patří TV-SAT a DVD přehrávač.

Stravování: Vlastní. Za příplatek možnost polopenze v hotelovém komplexu Sunce (vzdálenost od vily Lončar cca 10 až 15 minut chůze).

Sport a zábava: Na zahradě vily Lončar možnost grilování v zahradním grilu, pro děti je k dispozici pískoviště a houpačka. Tenisové kurty u komplexu Laguna, půjčovna lodí, vodních skútrů a dalších atrakcí u hotelu Labineca (za poplatek). V hlavní sezoně taneční hudba na terase pod hotelovým komplexem Laguna. Široká nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*