Hotel Rivijera 2*2*

Poloha: Hotel pavilonového typu se rozkládá v mírném svahu v severozápadní části Makarské. Velmi pěkná pláž z jemných oblázků je vzdálena od jednotlivých pavilonů 50 až 200 metrů. Celý hotelový komplex je obklopen borovým hájem.

Vybavení: K hotelu patří hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, kavárna, TV místnost, snack-bar na pláži, taneční terasa. Vzdálenost do živého centra Makarské je cca 25 minut chůze po pěší promenádě kolem mořského pobřeží.

Ubytování: Naši klienti budou ubytováni v rekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Jsou vybaveny novějším nábytkem, mají vlastní WC se sprchou, telefon, ledničku a balkon.

Stravování: Formou polopenze v hotelové restauraci. Snídaně jsou předkládány bufetovou formou, večeře výběrem ze tří až čtyř hlavních jídel (formou bufetu polévka, předkrm, saláty a dezert). K večeři se podávají zdarma nápoje (2 dcl vína nebo 3 dcl piva nebo 2 dcl nealko).

Sport a zábava: Tenisové centrum v bezprostřední blízkosti hotelu (za poplatek), stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, v hlavní sezoně animační programy pro děti. Velké kulturní a zábavní možnosti v centru Makarské. Nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*