Meteor hotel Makarska 4*4*4*4*

Poloha: Meteor je velmi pěkný hotel v Chorvatsku, v oblasti Makarska. Od oblázkové pláže jej dělí jen pobřežní promenáda. Nákupní možnosti, restaurace, bary a zábavní možnosti najdete v okolí hotelu. Rozhodně doporučujeme procházky po Makarske, asi nejznámějším letovisku v celém Chorvatsku. Historické centrum města a přístav jsou asi 500 metrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, taverna, fitness centrum a obchod. Samozřejmostí je bazén s mořskou vodou a sluneční terasa s barem a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma. Nechybí wellness centrum se sladkovodním bazénem a vířivkou, saunou, soláriem, kosmetickým salonem a pestrou nabídkou masáží a procedur. Pro děti je v hotelu dětské hřiště a dětský klub.

Ubytování: V hotelu je celkem 275 pokojů. Hotel je klimatizován v červenci a srpnu. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, trezor, satelitní televize, a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zašleme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: tento zájezd nabízíme ve variantách se snídaní nebo polopenzí.

Pláž: Hotel dělí od oblázkové pláže jen pobřežní promenáda. Lehátka a slnečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotleu fitness centrum a billard. Využít můžete nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po okolí. Hotel pro své klienty pořádá animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*