Valamar Meteor Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Valamar Meteor se nachází u pobřežní promenády. V roce 2020 proběhla jeho celková rekonstrukce a nabízí celkem 275 pokojů. Pláž se nachází pouze cca 30 m od hotelu. Historické centrum města je vzdáleno cca 800 metrů od hotelu. Letiště se nachází cca 76 km od hotelu.

Vybavení: recepce, lobby bar, restaurace, snack bar, WI-FI připojení zdarma, výtah, venkovní infinity bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, wellness, turistická klinika, půjčovna kol, úschovna kol, fitness, tenisové hřiště, basketbalové hřiště, multimediální herní koutek, kongresový sál a parkoviště.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií, k jejichž standardnímu vybavení patří: klimatizace, vlastní sociální zařízení, fén, WI-FI připojení zdarma, telefon, TV se sat., konvice, trezor a minibar.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž: Přírodní pláž s oblázky je cca 30 m od hotelu. Hotel dělí od oblázkové pláže jen pobřežní promenáda. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. V blízkosti hotelu se nachází tobogán (za poplatek).

Sport a zábava: Venkovní infinity bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma v omezeném množství), vyhřívaný venkovní dětský bazén (sladkovodní), beach bar, vnitřní bazén, fitness, wellness, půjčovna kol, tenisové hřiště, basketbalové hřiště (za poplatek), animační program a vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*