Plaža hotel Omiš 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Plaža je velmi příjemný hotel vyšší střední kategorie 4* ve známém chorvatském letovisku Omiš. Od hlavní městské pláže jej odděluje jen pobřežní promenáda a pás zeleně. Centrum města včetně historické části, obchodů, barů a restaurací se nachází v těsné blízkosti hotelu. Rozhodně doporučujeme projít si historické město, které je zejména večer velmi půvabné.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s vnitřní a venkovní částí, wellness centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, whirpoolem, tureckými lázněmi a finskou saunou, sluneční terasa a další.

Ubytování: Na výběr je z několika typů pokojů a suit. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize s plochou obrazovkou, fén, trezor, minibar a možnost připojení k internetu. Na požádání Vám rádi zašleme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Tento zájezd nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Od hlavní městské pláže hotel dděluje jen pobřežní promenáda a pás zeleně. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde nabídka vodních sportů na pláži a také pestrá nabídka fakultativních výletů. Hotel pro své klienty v sezoně pořádá hudební večery.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*