Velaris Tourist Resort Hotel Amor 4*4*4*4*

Poloha: Příjemný moderní hotel byl nově otevřen v roce 2007. Je ideálně situovaný v prostředí borového parku. Hotel Amor je součástí turistického resortu Velaris. Tento resort se skládá z budov Vrilo & Vlačica a hlavní restaurace. Oblázková pláž v klidné zátoce je vzdálena 70 & 150 metrů od hotelu a centrum letoviska Supetar je vzdáleno cca 10 minut chůze. Supetar je ideální nejen pro klienty vyhledávající klidnou dovolenou, ale i pro ty, kteří se chtějí pobavit.

Vybavení: Moderní budova je vybavena recepcí s trezorem a Wi-Fi připojením k internetu (zdarma), směnárnou, restaurací s terasou, snack-barem, který je situovaný na střeše hotelu s terasou na slunění a nádherným výhledem na záliv, venkovním bazénem a dětským bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětským hřištěm, půjčovnou kol, wellness centrem a fitness centrem.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny WC, koupelnou, fénem, klimatizací, SAT-TV, bezdrátové připojení k internetu (zdarma), minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Stravování: Polopenze. Snídaně (v hotelové restauraci) & bohatý bufet. Večeře (v hlavní restauraci) & velký výběr z masových, rybích i zeleninových pokrmů formou bufetu. Hlavní restaurace taktéž nabízí výběr z širokého sortimentu vín a nabídku & la carte za poplatek.

Sport a zábava: Vodní sporty, tenisový kurt, stolní tenis, víceúčelové hřiště, škola potápění, minigolf, kulečník, půjčovna kol a wellness (vše za poplatek).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*