Velaris Tourist Resort Vrilo & Vlačica 3*3*3*

Poloha: Hotelové budovy Vrilo a Vlačica jsou součástí komplexu Velaris. Obklopuje je borový park. Nacházejí se v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Dále si zde přijdou na své klienti, kteří touží po klidné dovolené a relaxaci.

Vybavení: Komplex Velaris disponuje recepcí, restaurací s aperitiv barem, terasou, TV místností, dětským hřištěm a Wi-Fi v lobby hotelu Amor.

Ubytování: Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou s WC, SAT-TV, klimatizací, telefonem a minichladničkou. U pokojů s balkonem je možnost dodání jedné přistýlky nebo možnost rozkládací pohovky pro dvě děti do 12 let. U pokojů s francouzskými okny není možnost přistýlky.

Stravování: Formou polopenze (v hlavní restauraci) & snídaně a večeře bufetovým způsobem.

Sport a zábava: V blízkosti najdete tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, kulečníkovou hernu, vodní sporty (vše za poplatek). Možnost navštívit rybí restauraci, kavárnu, diskotéku a další restaurace a bary v blízkém centru letoviska Supetar.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*