Vila Barbara 3*3*3*3*

Poloha: Nově postavená dvojposchoďová vila se nachází cca 100 m od nejbližší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Můžete také navštívit i další pláže v blízkém okolí. Centrum Supetaru se spoustou obchodů a restaurací najdete ve vzdálenosti cca 200 m. Sousedí s dalším objektem v naší nabídce & vilou Ina.

Ubytování: Studia S2 - moderní nadstandardně zařízená dvoulůžková studia s manželskou postelí a možností jedné přistýlky pro dítě do 12 let jsou vybavena kuchyňským koutem, sprchou, WC a balkonem. Studia mají klimatizaci (v ceně) a jsou vybaveny TV/SAT a telefonem. Kuchyňské kouty jsou zařízeny potřebami pro vaření a stolování, dvojvařičem a ledničkou. Apartmány AP4 / AP3 - apartmán pro tři nebo čtyři osoby se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic a obývací části s kuchyňským koutem, potřebami pro vaření a stolování, dvojvařičem a ledničkou. Součástí apartmánu je klimatizace (v ceně), TV/SAT, telefon, koupelna, WC a balkon nebo terasa. 5. a 6. osoba na rozkládacím lůžku za příplatek (cena na vyžádání).

Stravování: Vlastní. Možnost dokoupení polopenze (360 Kč/den) nebo samostatné večeře (240 Kč/den) v blízké restauraci Neven.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, půjčovna aut, skútrů a jízdních kol, možnost fakultativních výletů po ostrově i na pevninu (vše za poplatek). Vyžití v blízkém centru města.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*