Vila Goran 4*4*4*4*

Poloha: Nově postavená a v roce 2012 uvedena do provozu třípodlažní moderní vila se nachází cca 100 m od nejbližší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Každé patro má tři apartmány. V blízkosti se nachází několik dalších malebných oblázkových a skalnatých pláží. Centrum Supetaru se spoustou obchodů a restaurací najdete ve vzdálenosti cca 200 m. Sousedí s dalším objektem v naší nabídce & vilou Barbara.

Ubytování: Moderní nadstandardně zařízené apartmány. AP 2 & ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyní, ledničkou a možností přistýlky pro dvě děti do 12 let nebo jedné osoby nad 12 let, klimatizace (v ceně), TV-SAT, koupelna se sprchou a WC. Součástí apartmánu je balkon. AP 3 & jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj s kuchyní, ledničkou a možností přistýlky pro dvě děti do 12 let nebo jedné osoby nad 12 let, klimatizace (v ceně), TV-SAT, koupelna se sprchou a WC. Součástí apartmánu je balkon. AP 4 & dvě ložnice po dvou lůžkách, obývací pokoj s kuchyní, ledničkou a možností přistýlky pro dvě děti do 12 let nebo jedné osoby nad 12 let, klimatizace (v ceně), TV-SAT, koupelna se sprchou a WC. Součástí apartmánu je balkon.

Stravování: Vlastní. Možnost dokoupení polopenze (360 Kč/den) nebo samostatné večeře (240 Kč/den) v blízké restauraci Neven.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, půjčovna aut, skútrů a jízdních kol, možnost fakultativních výletů po ostrově i na pevninu (vše za poplatek). Vyžití v blízkém centru města.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*