Hotel Adriana 4*4*4*4*

Poloha: Adriana se nachází na překrásném ostrově Hvar. Stojí cca 100 metrů od náměstí a přímo na promenádě, kde se nachází řada obchůdků, restaurací a barů. Spojení veřejné hromadné dopravy se nachází v blízkosti hotelu.

Vybavení: Hotel prošel nedávno kompletní rekonstrukcí veřejných prostor. Adriana je perfektně umístěný a nápaditě promyšlený designový hotel. Hotel disponuje recepcí, restaurací, terasou, lázněmi a střešním bazénem.

Ubytování: Nadstandardně vybavené pokoje, které jsou vybaveny ergonomickým nábytkem nabízí dechberoucí výhledy na město a azurovou zátoku. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, bezplatným Wi-Fi připojením, vysoušečem vlasů a telefonem.

Stravování: Tento zájezd Vám nabízíme s variantou stravování se snídaní.

Pláž se nachází cca 500 m od hotelu.

Sport a zábava: Po náročném dni si můžete za příplatek užít hýčkání v hotelových lázních.  Pokud jste příznivcem vodních sportů, můžete vyzkoušet za příplatek řadu z nich. Hvar rovněž nabízí romantické procházky po ostrově.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*