Hotel Amfora 4*4*4*4*

Poloha: Amfora je překrásný hotel umístěný v klidné zátoce. Nachází se pouhých deset minut chůze od centra města. V blízkosti hotelu se nachází promenáda, kde stojí řada obchůdků, restaurací a barů.

Vybavení: Hotel je vybaven recepcí se směnárnou, restauracemi, terasou, barem, konferenčním centrem, bazénem, posilovnou a kadeřnickým salonem.

Ubytování: Pokoje jsou zařízeny moderně a vybaveny elegantním nábytkem. Standardní pokoj je vybaven fénem, minibarem, trezorem v pokoji, klimatizací, plochou televizí a bezplatným Wi-Fi připojením.

Stravování: Tento zájezd Vám nabízíme formou stravování se snídaní.

Pláž se nachází cca 750 m od hotelu.

Sport a zábava: Hotel nabízí bazén a posilovnu. Dále si můžete užít nádherné procházky po ostrově Hvar a objevování přírodních krás. Pro příznivce vodních sportů je možnost si za příplatek vyzkoušet řadu z nich. Pro rodiče hotel nabízí za poplatek dětský klub, kde si děti mohou užít spoustu dobrodružství, soutěží, vyzkoušet umělecká řemesla, kreslení a divadelní představení.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*