Atrium Rezidence Baška 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Atrium je hotel vyšší střední kategorie 4*. Centrum městečka, kde najdete nákupní možnosti, restaurace a bary, leží asi 300 metrů od hotelu. Hned u hotelu se nachází krásná oblázková pláž, dlouhá téměř dva kilometry, asi 100 metrů od hotelu se nachází sesterský hotel Corinthia. Hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím perfektní polohu ve spojení s kvalitními službami.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, kadeřnictví, možnost výměny měny a klimatizace. Jako klienti hotelu Atrium můžete využívat sesterské hotely, spa centrum, fitness centrum, tenisové kurty a minigolf hotelu Corinthia.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, satelitní televize s plochou obrazovkou, telefon, možnost připojení k internetu, trezor, minibar a fén. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů, na výběr je z několika typů apartmánů.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné oblázkové pláže, dlouhé skoro 2 kilometry.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené jsou zde k dispozici tenisové kurty, minigolf, wellness a bazény u hotelu Corinthia, široká nabídka vodních sportů na pláži, možnosti výletů lodí, turistiky po okolí a samozřejmě naše nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*