Hotel Corinthia - Baška 3*3*3*

Poloha: Hotel Corinthia je velmi příjemný hotel střední kategorie 3*, umístěný jen 50 metrů od pláže a pobřežní promenády. Doporučit jej můžeme zejména rodinám s dětmi. Centrum Letoviska, kde najdete nákupní možnosti, restaurace a bary, se nachází jen 300 metrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, dva bazény s vodními efekty, dva samostatné dětské bazény, skluzavka, lehátka a slunečníky jsou u bazénů i na pláži za poplatek. Dále zde jsou vnitřní bazény: pro děti, dospělé a 2 vířivky, dětský klub, dětské hřiště, minidisko v sezoně, možnost připojení k internetu, za poplatek můžete využít wellness centra, kde najdete sauny s vířivkami, masáže, peeling, salon krásy a solárium. Nechybí 3 restaurace, lobby bar, bar u bazénu, možnost připojení k internetu ani možnost půjčení kola nebo skútru.

Ubytování: V hotelu je celkem 431 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, satelitní televize, minibar, trezor a telefon. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel se nachází pouhých 50 metrů od pláže a pobřežní promenády. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené jsou zde tenisové kurty, hřiště na basketbal, fotbal, volejbal, možnost půjčení kola nebo skútru, nedaleko naleznete potápěčské centrum. Využít můžete také nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé - v sezoně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*