Hotel Zvonimir 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Zvonimir je hotel vyšší střední kategorie 4*. Leží přímo u pláže a pobřežní promenády. Pláž je dlouhá skoro 2 kilometry, velmi pěkná. Centrum městečka, kde najdete obchody, restaurace a bary, je dostupné příjemnou procházkou. Hotel doporučujeme hlavně kvůli velmi dobrému poměru ceny a kvality a poloze přímo u pláže.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost půjčení kola nebo skútru, restaurace, klienti mohou využívat vybavení hotelu Corinthia, vzdáleného jen 50 metrů: vnitřní bazény: pro děti, dospělé a 2 vířivky, venkovní bazén pro dospělé s vodními efekty, 2 dětské bazény, skluzavka, dětský klub, dětské hřiště, minidisko v sezoně, možnost připojení k internetu, za poplatek můžete využít wellness centra, kde najdete sauny s vířivkami, masáže, peeling, salon krásy a solárium, fitness centrum. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek jak u bazénů, tak na pláži.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, trezor, satelitní televize, minibar, možnost připojení k internetu a klimatizace. Pokoje jsou moderně a vkusně vybavené. V hotelu je celkem 70 pokojů a 15 apartmánů. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování: Tento zájezd je nabízený ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží přímo u skoro 2 kilometry dlouhé pláže a pobřežní promenády, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené jsou v hotelu Corinthia tenisové kurty, hřiště, kde se dá hrát basketbal, plážový volejbal, nedaleko se nachází potápěčská škola. Využít také můžete pestré nabídky vodních sportů na pláži, případně některého z nabízených fakultativních výletů. Hotel Corinthia pořádá animační programy pro děti i dospělé & v sezoně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*