Villa Adria 4*4*4*4*

Poloha: Villa Adria je vila vyšší střední kategorie 4* určená klientům, kteří preferují ubytování v apartmánech, s výbornou polohou vůči moři, leží totiž přímo u pláže skoro dva kilometry dlouhé pláže. Vilu rozhodně můžeme doporučit rodinám s dětmi, ale nejen jim.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost půjčení kola nebo skútru, klienti mohou využívat vybavení asi 100 metrů vzdáleného sesterského hotelu Corinthia: restaurace, vnitřní bazény: pro děti, dospělé a 2 vířivky, venkovní bazén pro dospělé s vodními efekty, 2 dětské bazény, skluzavka, dětský klub, dětské hřiště, minidisko v sezoně, možnost připojení k internetu, fitness centrum, za poplatek můžete využít wellness centra : sauny s vířivkami, masáže, peeling, salon krásy a solárium. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek jak u bazénů, tak na pláži.

Ubytování: V hotelu je celkem 28 apartmánů. K vybavení každého z nich patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, trezor, telefon, fén a mini lednička. Každý apartmán má také kuchyňku vybavenou pro vaření a balkon nebo terasu.

Stravování: Tento zájezd je nabízený ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží přímo u skoro 2 kilometry dlouhé pláže a pobřežní promenády, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené jsou v hotelu tenisové kurty, hřiště, kde se dá hrát basketbal, plážový volejbal, nedaleko se nachází potápěčská škola. Využít také můžete pestré nabídky vodních sportů na pláži, případně některého z nabízených fakultativních výletů. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé & v sezoně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*