Vily Corinthia - Baška 3*3*3*

Poloha: Vily Corinthia doporučujeme klientům, kteří si chtějí užívat zázemí velkého hotelu, ale zároveň preferují soukromí a pohodu ubytování ve vile. Pláž je vzdálená cca 100 m od vil, záleží na poloze v rámci komplexu. Centrum letoviska s obchody, restauracemi a bary se nachází asi 300 m od vil. Vily určitě doporučujeme rodinám s dětmi a obecně klientům vyhledávajícím soukromí.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost půjčení kola nebo skútru, klienti mohou využívat vybavení asi 100 metrů vzdáleného sesterského hotelu Corinthia: restaurace, vnitřní bazény: pro děti, dospělé a 2 vířivky, venkovní bazén pro dospělé s vodními efekty, 2 dětské bazény, skluzavka, dětský klub, dětské hřiště, minidisko v sezoně, možnost připojení k internetu, fitness centrum, za poplatek můžete využít wellness centra : sauny s vířivkami, masáže, peeling, salon krásy a solárium. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek jak u bazénů, tak na pláži.

Ubytování: K vybavení každého apartmánu patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, trezor, telefon, kuchyňka vybavená k vaření a balkon nebo terasa.

Stravování: Tento zájezd je nabízený ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží přímo u skoro 2 kilometry dlouhé pláže a pobřežní promenády, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené jsou v hotelu tenisové kurty, hřiště, kde se dá hrát basketbal, plážový volejbal, nedaleko se nachází potápěčská škola. Využít také můžete pestré nabídky vodních sportů na pláži, případně některého z nabízených fakultativních výletů. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé & v sezoně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*