Hotel Aurora 3*3*3*

Poloha: Hotel Aurora se skládá z hlavní budovy a dvou vedlejších a řadí se k nejvíce navštěvovaným hotelům v Podgoře. Je velice výhodně situovaný v bezprostřední blízkosti užší oblázkové pláže, jenž odděluje od hotelu pouze pobřežní promenáda lemovaná kavárnami a bary. Centrum letoviska naleznete ve vzdálenosti cca 150 m.

Vybavení: Hlavní budova disponuje recepcí, lobby s Wi-Fi připojením za poplatek, restaurací, aperitiv barem, barem u bazénu, obchodem se suvenýry, směnárnou, TV místností, welness centrem s krytým bazénem (v hlavní sezoně uzavřen) a letní terasou se sladkovodním bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži za poplatek.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprchový kout), WC, TV-SAT, klimatizací, telefonem a balkonem orientovaným směrem na pohoří Biokovo nebo směrem na moře. Možnost zapůjčení vysoušeče vlasů na recepci zdarma. Přistýlka pro děti od 2 do 12 let nebo pro osoby nad 12 let je možná pouze u pokojů orientovaných směrem na moře.

Stravování: Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava: Za poplatek hotel nabízí saunu a masáže. 1 x týdně večer dalmatských specialit s živou hudbou. Zábavní možnosti a noční život v centru letoviska.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*