Hotel Sirena 3*3*3*3*

Poloha: Nově zrekonstruovaný hotel byl otevřen v roce 2009. Leží v klidnějším místě na severním okraji letoviska, přímo u oblázkové pláže. Severně od hotelu se nacházejí další krásné pláže. Do centra Podgory, kam se dostanete po pobřežní promenádě, je to asi 5 minut chůze.

Vybavení: K vybavení tříposchoďového hotelu patří recepce, aperitiv bar, klimatizovaná restaurace, výtah, sluneční terasa, sladkovodní bazén a terasa s posezením s možností občerstvení. Při vlastní dopravě je parkovné cca 7 EUR/den (omezený počet míst).

Ubytování: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s francouzskými lůžky mají sprchu s WC, klimatizaci, satelitní televizi, Wi-Fi a ledničku. U pokojů směr moře je možnost dodání jedné přistýlky pro dítě do 12 let a součástí je také balkon (přímému výhledu na moře mohou částečně bránit vzrostlé palmy). Pokoje směrované k pohoří Biokovo mají francouzská okna, ale z důvodu menších rozměrů těchto pokojů není možnost dodání přistýlky.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře s obsluhou & výběr ze tří jídel + polévka a salát bufetovou formou.

Sport a zábava: Ve sportovním centru tenisové kurty, minigolf, půjčovna kol (vše za poplatek). V hlavní sezoně taneční hudba na terase. Nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*