Radisson Blu resort Split 4*4*4*4*

Poloha: Radisson Blu resort Split je hotel vyšší střední třídy, kategorie 4*. Rádi jej doporučíme i náročnějším klientům. Kvalitu a úroveň služeb zde zajišťuje fakt, že hotel je součástí světově známého řetězce Radisson Blu. Hotel se nachází pouhých 50 metrů od pláže Bačvice, kde kromě veřejné části najdete i oddělenou část výhradně pro hosty hotelu Radisson Blu. Podél moře se táhne promenáda, která Vás po cca třech kilometrech dovede do centra letoviska Split. Doporučujeme pro klienty vyhledávající klidnou dovolenou a kvalitní služby.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, venkovní bazén s barem a sluneční terasou ( lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma ), vnitřní bazén, whirpool, wellness centrum se saunou a nabídkou masáží a procedur, klimatizace, dětský klub, možnost výměny měny, fitness centrum s vitality barem a službami profesionálních trenérů,

Ubytování: všechny pokoje jsou komfortně a pohodlně vybavené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, telefon, televize s plochou obrazovkou, minibar, trezor, možnost připojení k internetu, varná konvice a fén.

Stravování: tento zájezd nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel se nachází pouhých 50 metrů od pláže Bačvice, kde kromě veřejné části najdete i oddělenou část výhradně pro hosty hotelu Radisson Blu.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené má hotel profesionální fitness centrum a wellness centrum. Využít také můžete široké nabídky vodních sportů na pláži, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*