Bluesun Alga 4*4*4*4*

Poloha: Bluesun alga je příjemný hotel vyšší střední kategorie 4*. Nachází se pouhých 50 metrů od zdejší nejznámější oblázkové pláže, v letovisku Tučepi na Makarské riviéře. Hotel leží na rušnějším místě, doporučujeme jej proto hlavně klientům vyhledávajícím rušnou dovolenou, zábavu, noční život a podobně. Centrum města je vzdáleno jen asi 500 metrů od hotelu. Nedaleko hotelu se nachází známé sportovní centrum.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací, bar, bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, cukrárna a kavárna, možnost výměny měny na recepci, trezor na recepci, možnost připojení k internetu, kadeřnický a kosmetický salon, konferenční prostory a další. Pro děti je v hotelu dětský klub.

Ubytování: V hotelu je celkem 327 pokojů a tři apartmány. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, minibar, telefon, satelitní televize, klimatizace, trezor a fén. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování v pokojích vyšších kategorií.

Stravování: Tento zájezd nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel se nachází pouhých 50 metrů od oblázkové pláže, nejznámější z celého letoviska.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde nabídka sportů v nedalekém sportovním centru, nabídka vodních sportů na pláži a samozřejmě nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*