Cookovy ostrovy Poznávací zájezd 2*2*

Program zájezdu:

 

1. - 3. DEN: Letecký přesun přes Auckland na Cookovy ostrovy (kde se díky překročení časové hranice vrátíme o den zpět). Cookovy ostrovy tvoří skupina ostrovů v Tichém oceánu a dělí se na severní ostrovy a jižní ostrovy. Hlavním městem je Avaura, která leží na jednom z nejznámějších ostrovů Rarotonga. Osídlili je polynéští Maorové v 6. století. V roce 1789 připlul slavný kapitán William Blight na své lodi Bounty na ostrov Aitutaki a přivezl zde chlebovník. Rusové pojmenovali ostrovy na počest Jamese Cooka, který je několikrát navštívil. Od roku 1965 jsou ostrovy samosprávným územím Nového Zélandu.

 

4. - 10. DEN: Okružní jízda kolem hlavního ostrova Rarotonga (centrum souostroví Avarua, návštěva parlamentu, nejslavnější pláž Muri - oblouk motu s bílým pískem, lagunou a vulkanickými ostrůvky), mystická Black Rock spojená se záhrobím, „Ostrovní noci“ s tradičními polynéskými tanci, hudbou a pokrmy, možnost přechodu ostrova přes jeho dominantu - špičatou Jehlu (413 m), možnost hlubokomořského rybolovu mahi-mahi, wahoo, tuňáků či merlinů, fakultativní letecký výlet na atol Aitutaki s plavbou po jeho pohádkové laguně (horký kandidát na titul nejkrásnějšího ostrova planety, nenechte si ujít!), návrat na Nový Zéland (při kterém cestou ztratíme získaný den).

 

11. - 12. DEN: Odlet z Aucklandu a návrat do ČR

 

Cena zahrnuje: Zpáteční letenku na Cookovy ostrovy včetně všech poplatků, místní dopravu, ubytování, služby průvodce a cestovní pojištění. okružní jízdu kolem hlavního ostrova Rarotonga Nejslavnější pláž Muri - oblouk motu s bílým pískem, ,,Ostrovní noci" s tradičními polynéskými tanci, hudbou a pokrmy, fakultativní letecký výlety na ostrov Aitutaki.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*