Dominikánská republika - Playa Dorada

Ale hlavní destinaci v oblasti Puerto Platy představuje Playa Dorada - velká otevřená pláž chráněna korálovým útesem s komplexem čtrnácti hotelů a golfovým hřištěm. Dokonalé zázemí s centrem v podobě barů, diskoték, restaurací, kasinem a kinem nabízí vše, co potřebujete k zábavě. Máte možnost využít bezpočet atrakcí v podobě vodních sportů, a 18-ti jamkového golfového hřiště, které navrhoval Robert Trent Jones. Ve Městě Puerto Plata stojí za zmínku návštěva archeologického parku prvního osídlení a největšího muzea jantaru na území DR. Také to je ideální výchozí místo, ze kterého budete mít možnost vyrazit na spousty výletů za poznáním přírodních parků i místního života, či vyrazit na malebné ostrovy, kde strávíte den plný relaxace.

Dominikánská republika - Playa Dorada - zobrazit všechny informace »

 

Occidental Allegro Playa Dorada

Occidental Allegro Playa Dorada 4*4*4*4*

Poloha: hotel obklopuje tropická zahrada a pláž se zlatavým pískem. Kousek od hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště Robert Trend Jones. Do centra Puerto Platy se dostanete za 10 minut jízdy, z letiště trvá transfer cca 15 minut jízdy. Vybavení: recepce, 6 restaurací, 3 bary, hlídání dětí ( za poplatek), obchůdky, směnárna, salon krásy, jacuzzi ...

cena na vyžádání Zobrazit
Occidental Caribbean Village Playa Dorada

Occidental Caribbean Village Playa Dorada 3*3*3*

Poloha: hotel se nachází na severu Dominikánské republiky 20 minut jízdy z letiště v Puerto Platě. Vybavení: hotel nabízí 214 pokojů a 144 pokojů s nadstandardním vybavením, bary, restaurace, disotéka, velký bazén, dětský klub, golf, casino, hlídání dětí ( za poplatek ), půjčovna aut a motorek, fax, masáže, směnárna, Ubytování: klimatizace, WC, ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Dominikánská republika - Playa Dorada - informace

Ale hlavní destinaci v oblasti Puerto Platy představuje Playa Dorada - velká otevřená pláž chráněna korálovým útesem s komplexem čtrnácti hotelů a golfovým hřištěm. Dokonalé zázemí s centrem v podobě barů, diskoték, restaurací, kasinem a kinem nabízí vše, co potřebujete k zábavě.

Máte možnost využít bezpočet atrakcí v podobě vodních sportů, a 18-ti jamkového golfového hřiště, které navrhoval Robert Trent Jones. Ve Městě Puerto Plata stojí za zmínku návštěva archeologického parku prvního osídlení a největšího muzea jantaru na území DR. Také to je ideální výchozí místo, ze kterého budete mít možnost vyrazit na spousty výletů za poznáním přírodních parků i místního života, či vyrazit na malebné ostrovy, kde strávíte den plný relaxace.

Související odkazy

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Dominikanska-republika-zajezdy.cz