Egypt - Ain Sokhna

Ain Sokhna se nachází 55 km od Suezkého průplavu a 120 km východně od Káhiry. Ain Sokhna je město v samosprávné oblasti Suezležící na západním břehu Rudého moře a je to nejbližší letovisko v Káhiře. Nedotčené pláže a křišťálově čisté vody jsou hlavní důvody, proč Ain Sokhna je známá jako centrum hlubokomořského rybolovu, natož potápěčská centra resortu, která se řadí mezi nejvýznamnější místa na potápění na světě.   

Egypt - Ain Sokhna - zobrazit všechny informace »

 

Palmera Beach resort

Palmera Beach resort 4*4*4*4*

Poloha: Hotel leží na krásném místě přímo u pláže v zahradě v lokalitě Ain Soluna u Rudého moře. Lokalita je známá pro své krásné pláže a čisté moře. Hotel je ideální jak pro odpočinkovou, tak pro aktivní dovolenou. Vybavení: V hotelu jsou 3 velké bazény, 2 dětské bazény, soukromá pláž, 6 restaurací, 3 bary, dětské hřiště, internetová kavárna, disko, ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Egypt - Ain Sokhna - informace

Ain Sokhna se nachází 55 km od Suezkého průplavu a 120 km východně od Káhiry. Ain Sokhna je město v samosprávné oblasti ležící na západním břehu Rudého moře, je to nejbližší letovisko v Káhiře. Nedotčené pláže a křišťálově čisté vody jsou hlavní důvody, proč Ain Sokhna je známá jako centrum hlubokomořského rybolovu, natož potápěčská centra resortu, která se řadí mezi nejvýznamnější místa na potápění na světě. 

 

Související odkazy